Pożegnanie maturzystów

Utworzono: wtorek, 07, May 2013

26 kwietnia 2013 roku pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Uczniowie klas trzecich otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej i oficjalnie pożegnali swoich wychowawców i nauczycieli.

Pani dyrektor Małgorzata Ćwikowska życzyła absolwentom powodzenia na maturze. Do życzeń dołączyli się w swoich przemówieniach zaproszeni goście: pani Wanda Muszalik – zastępca Prezydenta Miasta Włocławek, pani Grażyna Rybarczyk – wice-prezes Klubu Absolwentów oraz pani Halina Michalska – przewodnicząca Rady Rodziców. Uczniowie wyróżniający się w nauce (wśród nich najlepsze uczennice naszej szkoły: Katarzyna Jóźwiak oraz Paulina Wysocka – ze średnią 4,94) otrzymali nagrody książkowe. Natomiast za osiągnięcia w sporcie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nagrody rozdano również za współpracę z teatrem „Światło”, działalność artystyczną na rzecz szkoły, aktywną postawę w pracach samorządu szkolnego, za pomoc oraz wsparcie na rzecz Stowarzyszenia Sportowego Niepełnosprawnych „Eurointegracja”. Została wręczona nagroda Koła Absolwentów a pamiątkowe dyplomy otrzymali także rodzice.

W imieniu wychowawców klas III absolwentów pożegnała pani Joanna Zając. Głos w imieniu wszystkich maturzystów zabrała Paulina Wysocka a w imieniu klas drugich Justyna Piekarska. Program artystyczny, przygotowany przez panią Larysę Krzyżańską umilił spotkanie i rozweselił wszystkich uczestników. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla maturzystów prowadziła z niezwykła lekkością i humorem pani Elżbieta Kamińska. Absolwentom życzymy bardzo dobrych wyników na maturze i dostania się na wymarzone kierunki studiów.