Dzień Sportu w II LO

Utworzono: sobota, 22, June 2013

W dniu 19 czerwca br. w naszej szkole organizowany był „Dzień Sportu”. Spotkanie zaczęliśmy omówieniem harmonogramu i losowaniem miedzy klasami. Zawody rozpoczęły się od rozgrywek w piłkę nożną i piłkę plażową.

Wyniki ułożyły się następująco:

Piłka nożna

III miejsce zajęła klasa I A, II miejsce zajęła klasa II B, która w finale została pokonana przez klasę I B wynikiem 2-4 zajmując pierwszą lokatę.

Piłka plażowa

III miejsce zajęła klasa I A, II miejsce zajęła klasa I E i I miejsce zajęła klasa I D.

Dodatkowo za jednolity strój klasa I B otrzymała dyplom za zajęcie I miejsca za najbardziej kreatywny ubiór, II miejsce przypadło klasie I A.

Podczas meczy finałowych zawodnicy i kibice naszej szkoły otrzymali „lody kibica”, sponsorem słodkości była Rada Rodziców przy  II LO. Dzień Sportu odbył się na nowym Orliku przy Zespole Szkół Integracyjnych nr 1.