Wernisaż

Utworzono: niedziela, 15, December 2013

13.12.2013 w II LO im. M. Kopernika odbył się wernisaż, mający na celu prezentację zdjęć, które znalazły się w wydanym okazjonalnie przez szkołę kalendarzu na rok 2014. Przygotowanie kalendarza to jedna z kilku akcji organizowanych w szkole, mających na celu zebranie środków finansowych na rehabilitację naszej uczennicy Moniki, która kilka miesięcy temu uległa poważnemu wypadkowi.

W sesji zdjęciowej do kolendarza wzięli udział nauczyciele szkoły. Inicjatorką i pomysłodawczynią projektu jest pani Agnieszka Brzostowicz- opiekunka Samorządu Szkolnego. Wernisaż był okazją do spotkania się wszystkich osób zaangażowanych w realizację pomysłu. Na wystawę przybyli:  pan Grzegorz Knapczyński- fotograf, pan Radosław Haleks- właściciel drukarni Halex Studio, pani Paulina Rakoczy ze Studia Fryzjersko- Kosmetycznego, pani Magdalena Kaszubska ze studia kosmetycznego Pulp Fiction, przedstawiciele mediów, dyrekcja szkoły i nauczyciele. Stylizowane zdjęcia podobały się również uczniom. Pieniądze ze sprzedaży kalendarzy zostaną przekazane rodzicom Moniki.