Rytmy nieskończoności

Utworzono: niedziela, 13, April 2014

Uczennica naszej szkoły Anna Pogorzelska z klasy III a zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Jacka Kaczmarskiego "Rytmy nieskończoności". Nagrodzone wiersze Ani zostały opublikowane w pokonkursowym tomiku poetyckim.

Dodatkowo Ania otrzymała dyplom od Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Ani wiersze wybrane zostały przez wszystkich dziewięciu jurorów oceniających twórczość poetycką uczestników. Uroczysta gala, w czasie której zostały wręczone nagrody, odbyła się 11.04 w LO im. R. Barbosy w Warszawie. Na gali II LO im. M. Kopernika odebrało certyfikat "Szkoły przyjaznej poezji" za wieloletni udział w konkursie i dużą liczbę laureatów.