Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły tegorocznym Maturzystom

Utworzono: poniedziałek, 11, May 2015

24 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Na zaproszenie Dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego w uroczystości brali udział m.in.: Pan Marek Wojtkowski - Prezydent Miasta Włocławek, Pani Barbara Moraczewska - Wiceprezydent Miasta Włocławek,  Pani Magdalena Ulińska - Przewodnicząca Rady Rodziców, Pan Paweł Lankiewicz - wieloletni nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego.

Najlepsi abiturienci odebrali nagrodę za ukończenie szkoły z wyróżnieniem z rąk pana prezydenta Marka Wojtkowskiego. Pani Dyrektor Małgorzata Ćwikowska wręczyła nagrodę OSOBOWOŚCI KOPERNIKA Jakubowi Glapińskiemu. Nagrody ufundowane zostały  przez Radę Rodziców II LO oraz Koło Absolwentów II LO. Liczne nagrody i podziękowania przyznano także za pracę na rzecz szkoły i miasta, za współpracę z teatrem „Światło”, za zaangażowanie w Amnesty International, za współpracę ze Stowarzyszeniem Eurointegracja. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za pomoc w działaniach wychowawczych oraz zaangażowanie w podnoszenie efektywności pracy szkoły. Tradycyjnie uroczystość zakończyła się akcentem muzycznym oraz życzeniami wszelkiej pomyślności na maturze.