Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka

Utworzono: niedziela, 04, September 2016

W dniach 8.09-10.09 dwie nauczycielki z naszej szkoły: Elżbieta Kamińska i Agnieszka Brzostowicz wraz z pięcioosobową grupą młodzieży uczestniczyć będą w szkoleniu i konferencji podsumowującej dwuletni międzynarodowy projekt Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka.

Podczas Konferencji w Warszawie  w siedzibie Warszawskiego Centrum Innowacji  Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń wręczone zostaną statuetki Szkoły Przyjaznej Prawom Człowieka. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA WE WŁOCŁAWKU jest jedną z 5 szkół, które jako pierwsze w Polsce otrzymają ten tytuł. Konferencję poprzedzi dwudniowe szkolenie przedstawicieli/ek projektowych grup roboczych z pięciu szkół biorących udział w projekcie, które odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym PROMENADA w Białobrzegach. Szkolenie będzie wspaniałą okazją do wspólnego spotkania, wymiany doświadczeń i zastanowienia się nad kolejnymi zadaniami, których celem będzie propagowanie szeroko pojętych praw człowieka, przeciwdziałanie przemocy i bullyingowi.
Więcej informacji na temat szkolenia i konferencji znajduje się w zakładce "Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka"

Zaproszenie na konferencję