Utworzono: czwartek, 08, November 2012

31.10 w naszej szkole obchodziliśmy Halloween. Z tej okazji odbyły się różne zabawy i konkursy. Uczniowie zaprezentowali różnorodne przebrania, świadczące o ich kreatywności.

Na korytarzach pojawiły się czarownice, upiory, wampiry. Do zabawy przyłączyli się także niektórzy nauczyciele. W szkole było „strasznie” i wesoło. Przebrania, wystrój klasy oraz konkurs na najlepiej wykonaną dynię decydowały o zwycięstwie.  Klasy, które zajęły pierwsze trzy miejsca, otrzymały torby ze słodkościami. Organizatorami  Halloween byli członkowie samorządu uczniowskiego: Klaudia Rutkowska, Mateusz Madajczyk i Malwina Zielińska. Za zdjęcia sal, gazetek klasowych oraz dyń odpowiedzialna była Anna Rafińska. Nad całością  imprezy czuwała pani Agnieszka Brzostowicz- opiekun samorządu.