Udział w programie "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Utworzono: środa, 07, February 2018

5 lutego młodzież klas 3 B, 3 D, 2 B i 2 A wzięła udział w nagraniu I odcinka IX edycji programu "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". Uczniowie zobaczyli, jak wygląda praca znanych z ekranu artystów - Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej, Pawła Królikowskiego i Kacpra Kuszewskiego w roli Jury oraz Piotra Gąsowskiego i Macieja Dowbora w roli prowadzących.

Oklaskiwali uczestników programu, aktorów i wokalistów,  wcielających się w wylosowane wcześniej postacie polskiej i światowej estrady. Przekonali się, że nagranie godzinnego odcinka emitowanego w telewizji, trwa ok 9 godzin.

Uczniom towarzyszyli nauczyciele, panie: Aleksandra Galczak-Pawłowska, Małgorzata Pietras, Iwona Kotkiewicz, Katarzyna Trząsalska i Elżbieta Rutkowska.