X edycja Konkursu Artystycznego "Młode Talenty II LO"

Utworzono: wtorek, 27, February 2018

Konkurs adresowany jest do uczniów „Kopernika” i ma na celu: zachęcanie młodzieży do twórczej pracy, poszukiwanie ukrytych talentów oraz ich promowanie. Motto konkursu brzmi: „Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki” (Leonardo da Vinci).

W tym roku, celem upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, temat prac brzmi: Ojczyzną moją – Polska! Podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie będą mogli wyrazić swoją duszę w kategoriach literackiej  (wiersz/opowiadanie) i graficznej (fotografia/praca plastyczna).

Nagrody dla autorów najlepszych prac zostaną ufundowane przez Radę Rodziców II LO. Przyjmowanie prac do 23 marca 2018r. (Prace przyjmują nauczyciele języka polskiego i wiedzy o kulturze).