Konkurs recytatorski „O księdzu Jerzym wierszem”

Utworzono: niedziela, 28, October 2018

19 października br. w Sanktuarium Męczeństwa Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski „O Księdzu Jerzym wierszem”.

Konkurs ten, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, został zorganizowany przez Parafię pw. Matki Bożej Fatimskiej we Włocławku i Gimnazjum SPSK im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Modzerowie. Kolejny raz w tym konkursie reprezentowana była nasza szkoła – i po raz kolejny odnieśliśmy sukces. Uczennica klasy Id Katarzyna Jaroszewska za wykonanie własnego wiersza pt. „Ostoja” zdobyła II miejsce. Kasia przygotowała recytację pod kierunkiem pana Henryka Wasilewskiego, opiekunką w czasie konkursu była pani Aneta Dziwulska.