Warsztaty Amnesty International

Utworzono: niedziela, 16, March 2014

Dnia 6.03.2014 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty Amnesty International prowadzone przez Aleksandrę Górecką z AI w Warszawie. Tematyka warsztatu skupiała się na podsumowaniu dotychczasowej wiedzy na temat praw człowieka oraz przedstawieniu nowej kampanii „Moje ciało a prawa człowieka”.

Druga część warsztatu została poświęcona podsumowaniu działań w projekcie „Prawa człowieka. Teraz ! To jest w Twoich rękach” oraz planowaniu kolejnych akcji lokalnych. Wizyty lokalne przedstawicieli Amnesty w szkołach mają na celu wpłynięcie na długofalowy efekt projektu i wsparcie uczniów w kolejnych planowanych inicjatywach na rzecz praw człowieka. Spotkanie zorganizowała opiekunka szkolnej grupy AI Elżbieta Kamińska.