Profilaktyka a Ty

Utworzono: niedziela, 24, May 2015

II LO uczestniczy w programie PaT, czyli Profilaktyka a Ty, którego celem jest propagowanie zdrowego i odpowiedzialnego trybu życia poprzez udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych.

Z tej okazji uczestniczyliśmy w dniach 24-25.04 w Kujawsko-Pomorskim Przystanku PaT w Toruniu. W ramach tego spotkania odbyła się „Noc Teatru”, w której udział wziął szkolny teatr „Światło”, prezentując spektakl „Świat- kombinat”. Teatr zaprezentuje się także dn. 1.06.2015 w Browarze B podczas dnia Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki, którego szkoła jest współorganizatorem. Tego dnia po spotkaniu w Browarze B przemaszerujemy ulicami miasta, by zakończyć akcję zrywem wolnych serc i belgijką na Placu Wolności. Organizacją akcji z ramienia szkoły zajmuje się pani Elżbieta Kamińska.